17.12.2026 – 04.02.2027
voorstelling
CULTUURTIP | FC BERGMAN | WERKEN EN DAGEN
Ga zelf of met je vrienden op stap!
DOELGROEP | iedereen
FC Bergman vertelt zonder woorden over het boerenleven, de seizoenen en het ritme van werken en samenleven. Op scène ontvouwt zich een voortdurend veranderend landschap van lichamen, machines, dieren, licht en live muziek. Met sterke scenografie en verwijzingen naar schilderkunst ontstaat een rauwe, poëtische voorstelling die ook vragen oproept over onze verhouding tot natuur, technologie en gemeenschap.
> BOURLA ANTWERPEN | NTGENT | KVS BRUSSEL
> INFO | https://toneelhuis.be/nl/programma/
> Fotocredits: Kurt Van der Elst
Prijs
Voor alle ONTDEKKINGEN die niet in het kader van opdrachten zijn, en dus niet verbonden zijn aan je opleiding/stage, krijg je als student een bijdrage van STUVO.
- 50% korting op de inkomprijs
- 100% terugbetaling van het goedkoopste ticket openbaar vervoer naar de plek.
indien voldaan aan de voorwaarden:
- Jullie zijn met minstens 3 studenten van Thomas More (of KU Leuven De Nayer/Geel)
- Je verplaatst je met het openbaar vervoer naar een community-bevorderende activiteit.
- Je dient minstens 1 week voor de activiteit het aanvraagformulier in.
- Na de activiteit stuur je onze documenten door, met de nodige aankoopbewijzen
VUL bij ‘omschrijving activiteit’ in: “Wij verruimen onze culturele bagage via faydherbeACADEMIE door samen naar de voorstelling WERKEN EN DAGEN van FC Bergman te gaan.”.
Formulier
Vraag je korting tijdig aan bij STUVO, via de bovenstaande link.







