datum

vrijdag 20 oktober - zaterdag 21 oktober 2023

REISWEEK | OHO | Dwars door Nederland_iconische huizen

tweedaagse trip naar Nederland

DOELGROEP | Studenten OHO

Dwars door Nederland met als inzet het verkennen van enkele Iconische huizen. Deze tweedaagse biedt u een unieke kans om enkele iconische huizen te ontdekken. Sommige huizen zijn wellicht gekend en hebben geen geheimen meer, andere zijn het ontdekken meer dan waard… Het centraal Museum te Utrecht, waar we kunnen kennismaken met verrassende verhalen achter meer dan 100 stoelen, en prachtige Krüller-Müller in De Hoge Veluwe mogen niet ontbreken en staan eveneens op het programma. Onze tweedaagse sluiten we af met een bezoek aan de meesterwoning van Jozef Schellekens te Turnhout.  

Dag 1 Utrecht: Rietveldhuis, Museumwoning Van Schijndel, Centraal Museum, Gys Van Vaerenbergh…
Dag 2 Hoge Veluwe: Kröller-Müller Museum, Jachthuis Sint Hubertus,  Turnhout: Meesterwoning Jozef Schellekens

BEGELEIDING | Johan Walravens en Wim Valvekens

Prijs

185 euro
INBEGREPEN | busvervoer heen en terug, overnachting + ontbijt in hotel te Utrecht, toegang tot iconische huizen en musea
NIET INBEGREPEN | middag- en avondmaal

Praktisch

AANTAL DEELNEMERS | 40
AFSPRAKEN | Vertrek op VR 20/10/2023 om 8u00 (stipt) douanenplein te Mechelen
Terug op ZA 21/10/2023 om 20u00 douanenplein te Mechelen
EXTRA INFO | Voorzie jezelf van een ontbijt tijdens de busrit van Mechelen naar Utrecht .
Meebrengen van studentenkaart
ENG | If you don't speak Dutch, don't worry, you are more than welcome to join this trip. Ask your co-students to translate if necessary.

INSCHRIJVEN

Inschrijven vanaf zondag 24 september tem zondag 8 oktober 2023
via bovenstaande link.