tot 26.04.2026 

tijdelijke tentoonstellingen

CULTUURTIP | PATRICIA URQUIOLA | META-MORPHOSA

DOELGROEP |  iedereen

Deze architecte en ontwerpster onderscheidt zich door haar benadering van materialen, die ze transformeert door middel van kleur en patronen.
We ervaren dit in een kleurrijke en optimistische tentoonstelling, waarin objecten worden gecombineerd met visionaire onderzoeksprojecten die inzetten op innovatieve materialen en onverwachte combinaties. Zie deze expo als een uitnodiging om mee te bewegen met verandering binnen het creatieve landschap en om de schoonheid van transformatie te omarmen.  

Je vergissen, aanpassen, beseffen dat het toch anders kan, door een metamorfose gaan. Daar draait het om.” Zet je in What’s_On en lees het artikel in DAMN°91! 

> CID (Centre d’Innovation et de Design) Grand-Hornu, Hornu
> INFO | Klik hier om naar de website van de organisatie te gaan.

> Fotocredits: Caroline Dethier


Voor alle ONTDEKKINGEN die niet in het kader van opdrachten zijn, en dus niet verbonden zijn aan je opleiding/stage, krijg je als student een bijdrage van STUVO.

  • 50% korting op de inkomprijs
  • 100% terugbetaling van het goedkoopste ticket openbaar vervoer naar de plek.

Indien voldaan aan de voorwaarden:

  • Jullie zijn met minstens 3 studenten van Thomas More.
  • Je verplaatst je met het openbaar vervoer naar een community-bevorderende activiteit.
  • Je dient minstens 1 week voor de activiteit het aanvraagformulier in.
  • Na de activiteit stuur je onze documenten door, met de nodige aankoopbewijzen

VUL bij ‘omschrijving activiteit’ in: “Wij verruimen onze culturele bagage via faydherbeACADEMIE door samen naar de tentoonstelling in CID Grand-Hornu te gaan”.

Formulier

Vraag je korting tijdig aan bij STUVO, via de bovenstaande link.

Privacy Preference Center