datum

19.09.2025 - 01.02.2026

CULTUURTIP | JOHN BALDESSARI – PARABELS, FABELS EN ANDERE STERKE VERHALEN

Ga zelf of met je vrienden op stap!

DOELGROEP |  iedereen

“Zodra je lacht, sta je open voor een andere manier van denken.”
Baldessari, bekend om zijn collages van bijgesneden en ingekleurde foto’s en films, vervaagde voortdurend de visuele grenzen. De tentoonstelling verkent de impact van zijn werk en toont de relevantie ervan voor generaties die zijn opgegroeid in het digitale tijdperk. Want in een tijd waarin AI miljoenen beelden genereert in enkele seconden, blijkt terugkeren naar traagheid, aandacht en het omarmen van het toeval een activistische daad.

 

> BOZAR Brussel
INFO | Klik hier om naar de website van de organisatie te gaan.


Prijs

Voor alle ONTDEKKINGEN die niet in het kader van opdrachten zijn, en dus niet verbonden zijn aan je opleiding/stage, krijg je als student een bijdrage van STUVO.

  • 50% korting op de inkomprijs
  • 100% terugbetaling van het goedkoopste ticket openbaar vervoer naar de plek.

indien voldaan aan de voorwaarden:

  • Jullie zijn met minstens 3 studenten van Thomas More (of KU Leuven De Nayer/Geel)
  • Je verplaatst je met het openbaar vervoer naar een community-bevorderende activiteit.
  • Je dient minstens 1 week voor de activiteit het aanvraagformulier in.
  • Na de activiteit stuur je onze documenten door, met de nodige aankoopbewijzen

VUL bij ‘omschrijving activiteit’ in: “Wij verruimen onze culturele bagage via faydherbeACADEMIE door samen naar de tentoonstelling PARABELS, FABELS EN ANDERE STERKE VERHALEN in BOZAR te gaan.”.

Formulier

Vraag je korting tijdig aan bij STUVO, via de bovenstaande link.

Privacy Preference Center